Actueel weer Amsterdam (Zuid)
Laatste update: 2014-07-08 om 10:15 uur * gegevens meer dan 104168 uur oud!
| Temperatuur | 14.2 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 9.6 km/u uit NW |
| Windkracht | 2 bft - Zwak |
| Barometer | 1016.0 hPa |
| Barometer trend | Gelijk blijvend |
| Maximale windsnelheid | 22.6 km/u om 09:56 u |
| Minimum temp. | 13.9 °C om 09:12 u |
| Maximum temp. | 17.8 °C om 00:00 u |
| Windchill | 13.7 °C |
| Hitte index | 14.2 °C |
| Dauwpunt | 14.2 °C |
| Luchtvochtigheid | 100.0 % |
| Zonnestraling | 0.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 0.0 W/m2 om 00:00 u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 05:28 u |
| Zon onder | 22:02 u |