Actueel weer Baal (Tremelo)
Laatste update: 2021-03-24 om 08:59 uur * gegevens meer dan 44792 uur oud!
| Temperatuur | 8.1 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 4.5 km/u uit WZW |
| Windkracht | 1 bft - Zwak |
| Barometer | 1023.8 hPa |
| Barometer trend | |
| Maximale windsnelheid | 11.9 km/u om 08:28 u |
| Minimum temp. | 2.1 °C om 01:33 u |
| Maximum temp. | 8.1 °C om 08:58 u |
| Windchill | 7.1 °C |
| Hitte index | 8.1 °C |
| Dauwpunt | 5.4 °C |
| Luchtvochtigheid | 83.0 % |
| Zonnestraling | W/m2 |
| Maximale zonnestraling | W/m2 om u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 06:34 u |
| Zon onder | 19:01 u |