Actueel weer Belfeld
Laatste update: 2026-04-23 om 11:14 uur * gegevens meer dan 155 uur oud!
| Temperatuur | 14.0 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 0.0 km/u uit NW |
| Windkracht | 0 bft - Windstil |
| Barometer | 1029.8 hPa |
| Barometer trend | Gelijk blijvend |
| Maximale windsnelheid | 0.0 km/u om 00:00 u |
| Minimum temp. | 2.8 °C om 06:42 u |
| Maximum temp. | 14.0 °C om 11:12 u |
| Windchill | 14.0 °C |
| Hitte index | 13.2 °C |
| Dauwpunt | 5.4 °C |
| Luchtvochtigheid | 56.0 % |
| Zonnestraling | W/m2 |
| Maximale zonnestraling | W/m2 om u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 05:24 u |
| Zon onder | 19:45 u |