Actueel weer Kessel
Laatste update: 2026-05-27 om 21:41 uur
| Temperatuur | 20.8 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 0.0 km/u uit WNW |
| Windkracht | 0 bft - Windstil |
| Barometer | 1025.8 hPa |
| Barometer trend | Gelijk blijvend |
| Maximale windsnelheid | 0.0 km/u om 23:55 u |
| Minimum temp. | 16.7 °C om 06:08 u |
| Maximum temp. | 27.8 °C om 15:01 u |
| Windchill | 20.8 °C |
| Hitte index | °C |
| Dauwpunt | 11.7 °C |
| Luchtvochtigheid | 56.0 % |
| Zonnestraling | 1848.7 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 1850.1 W/m2 om 06:16 u |
| UV index | 16.0 |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 05:29 u |
| Zon onder | 21:36 u |