Actueel weer Reuver (noord)
Laatste update: 2026-05-19 om 08:42 uur
| Temperatuur | 11.6 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 0.0 km/u uit N |
| Windkracht | 0 bft - Windstil |
| Barometer | 1016.4 hPa |
| Barometer trend | |
| Maximale windsnelheid | 6.5 km/u om 07:19 u |
| Minimum temp. | 6.7 °C om 05:04 u |
| Maximum temp. | 11.6 °C om 08:39 u |
| Windchill | 11.6 °C |
| Hitte index | 11.6 °C |
| Dauwpunt | 8.8 °C |
| Luchtvochtigheid | 83.0 % |
| Zonnestraling | 0.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 1782.0 W/m2 om 00:00 u |
| UV index | 0.0 |
| Max. UV index | 0.0 om 00:00 u |
| Zon op | 00:00 u |
| Zon onder | 21:24 u |