Actueel weer Helden (dörp)
Laatste update: 2026-05-12 om 09:22 uur
| Temperatuur | 8.9 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | km/u uit |
| Windkracht | 0 bft - Windstil |
| Barometer | 1014.9 hPa |
| Barometer trend | 1 hPa/3hr |
| Maximale windsnelheid | km/u om u |
| Minimum temp. | 4.6 °C om 01:36 u |
| Maximum temp. | 8.9 °C om 09:19 u |
| Windchill | °C |
| Hitte index | 8.0 °C |
| Dauwpunt | 3.0 °C |
| Luchtvochtigheid | 67.0 % |
| Zonnestraling | W/m2 |
| Maximale zonnestraling | W/m2 om u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 05:47 u |
| Zon onder | 21:16 u |