Actueel weer Haelen
Laatste update: 2026-05-23 om 23:00 uur
| Temperatuur | 20.4 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 0.2 km/u uit W |
| Windkracht | 0 bft - Windstil |
| Barometer | 1026.0 hPa |
| Barometer trend | |
| Maximale windsnelheid | 20.9 km/u om 12:21 u |
| Minimum temp. | 13.1 °C om 05:48 u |
| Maximum temp. | 31.7 °C om 16:26 u |
| Windchill | 20.4 °C |
| Hitte index | 20.4 °C |
| Dauwpunt | 16.2 °C |
| Luchtvochtigheid | 77.0 % |
| Zonnestraling | 0.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 754.0 W/m2 om 13:27 u |
| UV index | 0.0 |
| Max. UV index | 5.6 om 13:28 u |
| Zon op | 05:35 u |
| Zon onder | 21:31 u |