Actueel weer Montfort (Zuid)
Laatste update: 2026-05-29 om 23:01 uur * gegevens meer dan 12 uur oud!
| Temperatuur | 22.8 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 1.6 km/u uit ONO |
| Windkracht | 1 bft - Zwak |
| Barometer | 1022.0 hPa |
| Barometer trend | 1.3 hPa/3hr |
| Maximale windsnelheid | 37.0 km/u om 17:20 u |
| Minimum temp. | 3.3 °C om 05:56 u |
| Maximum temp. | 31.1 °C om 16:56 u |
| Windchill | 25.0 °C |
| Hitte index | 21.9 °C |
| Dauwpunt | 16.6 °C |
| Luchtvochtigheid | 68.0 % |
| Zonnestraling | W/m2 |
| Maximale zonnestraling | W/m2 om u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | u |
| Zon onder | u |