Actueel weer Bleiswijk
Laatste update: 2026-04-05 om 09:02 uur
| Temperatuur | 11.2 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 14.5 km/u uit N |
| Windkracht | 3 bft - Matig |
| Barometer | 1011.6 hPa |
| Barometer trend | Snel stijgend |
| Maximale windsnelheid | 61.2 km/u om 03:52 u |
| Minimum temp. | 11.1 °C om 07:55 u |
| Maximum temp. | 15.1 °C om 03:09 u |
| Windchill | 9.1 °C |
| Hitte index | 10.8 °C |
| Dauwpunt | 6.3 °C |
| Luchtvochtigheid | 72.0 % |
| Zonnestraling | 42.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 79.0 W/m2 om 08:41 u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 07:08 u |
| Zon onder | 20:22 u |