Actueel weer Bleiswijk
Laatste update: 2026-05-11 om 08:02 uur
| Temperatuur | 7.2 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 3.2 km/u uit NNW |
| Windkracht | 1 bft - Zwak |
| Barometer | 1006.4 hPa |
| Barometer trend | Gelijk blijvend |
| Maximale windsnelheid | 24.1 km/u om 02:48 u |
| Minimum temp. | 6.8 °C om 07:26 u |
| Maximum temp. | 9.8 °C om 00:00 u |
| Windchill | 7.2 °C |
| Hitte index | 6.9 °C |
| Dauwpunt | 1.9 °C |
| Luchtvochtigheid | 69.0 % |
| Zonnestraling | 46.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 102.0 W/m2 om 07:40 u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 05:55 u |
| Zon onder | 21:23 u |