Actueel weer Blije
Laatste update: 2012-05-21 om 20:00 uur * gegevens meer dan 122830 uur oud!
| Temperatuur | 18.5 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 8.3 km/u uit NO |
| Windkracht | 2 bft - Zwak |
| Barometer | 1005.3 hPa |
| Barometer trend | Stijgend |
| Maximale windsnelheid | 24.1 km/u om 17:50 u |
| Minimum temp. | 11.7 °C om 06:17 u |
| Maximum temp. | 20.5 °C om 17:13 u |
| Windchill | 18.5 °C |
| Hitte index | 18.6 °C |
| Dauwpunt | 8.2 °C |
| Luchtvochtigheid | 51.0 % |
| Zonnestraling | W/m2 |
| Maximale zonnestraling | W/m2 om u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 07:53 u |
| Zon onder | 20:00 u |