Actueel weer Boskamp (Olst)
Laatste update: 2026-05-23 om 19:24 uur
| Temperatuur | 28.6 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 4.9 km/u uit Z |
| Windkracht | 1 bft - Zwak |
| Barometer | 1026.5 hPa |
| Barometer trend | Stijgend |
| Maximale windsnelheid | 17.6 km/u om 13:04 u |
| Minimum temp. | 12.3 °C om 06:42 u |
| Maximum temp. | 30.7 °C om 17:09 u |
| Windchill | 28.6 °C |
| Hitte index | 29.4 °C |
| Dauwpunt | 17.6 °C |
| Luchtvochtigheid | 52.0 % |
| Zonnestraling | 239.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 870.0 W/m2 om 13:38 u |
| UV index | 0.6 |
| Max. UV index | 4.5 om 14:00 u |
| Zon op | 05:29 u |
| Zon onder | 21:36 u |