Actueel weer Boven Leeuwen
Laatste update: 2026-05-05 om 19:14 uur * gegevens meer dan 167 uur oud!
| Temperatuur | 13.7 °C |
| Neerslag | 1.2 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 0.0 km/u uit N |
| Windkracht | 0 bft - Windstil |
| Barometer | 1008.8 hPa |
| Barometer trend | |
| Maximale windsnelheid | 0.0 km/u om 19:13 u |
| Minimum temp. | 9.7 °C om 09:30 u |
| Maximum temp. | 14.4 °C om 00:07 u |
| Windchill | 13.7 °C |
| Hitte index | 13.7 °C |
| Dauwpunt | 8.9 °C |
| Luchtvochtigheid | 73.0 % |
| Zonnestraling | 165.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 315.0 W/m2 om 15:23 u |
| UV index | 0.5 |
| Max. UV index | 2.4 om 15:23 u |
| Zon op | 00:00 u |
| Zon onder | 21:08 u |