Actueel weer Echteld buitengebied
Laatste update: 2026-05-28 om 09:25 uur
| Temperatuur | 16.3 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 0.9 km/u uit OZO |
| Windkracht | 1 bft - Zwak |
| Barometer | 1028.1 hPa |
| Barometer trend | |
| Maximale windsnelheid | 13.7 km/u om 07:51 u |
| Minimum temp. | 10.9 °C om 05:46 u |
| Maximum temp. | 16.3 °C om 09:23 u |
| Windchill | 16.8 °C |
| Hitte index | 16.3 °C |
| Dauwpunt | 8.0 °C |
| Luchtvochtigheid | 58.0 % |
| Zonnestraling | W/m2 |
| Maximale zonnestraling | W/m2 om u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 05:28 u |
| Zon onder | 21:43 u |