Actueel weer Echteld Lingemeer
Laatste update: 2026-05-28 om 08:06 uur
| Temperatuur | 13.9 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 6.5 km/u uit OZO |
| Windkracht | 2 bft - Zwak |
| Barometer | 1026.1 hPa |
| Barometer trend | |
| Maximale windsnelheid | 17.6 km/u om 00:41 u |
| Minimum temp. | 11.1 °C om 06:03 u |
| Maximum temp. | 16.1 °C om 00:01 u |
| Windchill | 13.8 °C |
| Hitte index | 13.9 °C |
| Dauwpunt | 9.9 °C |
| Luchtvochtigheid | 77.0 % |
| Zonnestraling | 308.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 308.0 W/m2 om 08:05 u |
| UV index | 1.3 |
| Max. UV index | 1.3 om 08:05 u |
| Zon op | 05:28 u |
| Zon onder | 21:43 u |