Actueel weer Breda (west)
Laatste update: 2014-04-19 om 01:15 uur * gegevens meer dan 106097 uur oud!
| Temperatuur | 6.4 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 0.0 km/u uit |
| Windkracht | 0 bft - Windstil |
| Barometer | 1015.7 hPa |
| Barometer trend | Gelijk blijvend |
| Maximale windsnelheid | 0.0 km/u om 00:00 u |
| Minimum temp. | 6.4 °C om 01:11 u |
| Maximum temp. | 6.4 °C om 01:11 u |
| Windchill | 6.4 °C |
| Hitte index | 6.4 °C |
| Dauwpunt | 2.5 °C |
| Luchtvochtigheid | 76.0 % |
| Zonnestraling | 0.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | W/m2 om u |
| UV index | 0.0 |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 06:37 u |
| Zon onder | 20:44 u |