Actueel weer Chievres (PWSW)
Laatste update: 2026-05-06 om 05:14 uur * gegevens meer dan 120 uur oud!
| Temperatuur | 9.0 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 14.3 km/u uit N |
| Windkracht | 3 bft - Matig |
| Barometer | 1008.0 hPa |
| Barometer trend | |
| Maximale windsnelheid | 0.0 km/u om 00:00 u |
| Minimum temp. | 9.0 °C om 05:14 u |
| Maximum temp. | 16.0 °C om 11:42 u |
| Windchill | 7.0 °C |
| Hitte index | 7.9 °C |
| Dauwpunt | 5.9 °C |
| Luchtvochtigheid | 81.0 % |
| Zonnestraling | 0.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 178.0 W/m2 om 11:42 u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 06:10 u |
| Zon onder | 21:13 u |