Actueel weer Culemborg
Laatste update: 2026-05-31 om 22:45 uur
| Temperatuur | 17.1 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 2.2 km/u uit W |
| Windkracht | 1 bft - Zwak |
| Barometer | 1016.1 hPa |
| Barometer trend | 0.5 hPa/u |
| Maximale windsnelheid | 35.6 km/u om 17:40 u |
| Minimum temp. | 17.1 °C om 22:40 u |
| Maximum temp. | 24.4 °C om 13:30 u |
| Windchill | 17.1 °C |
| Hitte index | 17.1 °C |
| Dauwpunt | 12.0 °C |
| Luchtvochtigheid | 72.0 % |
| Zonnestraling | 0.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 717.0 W/m2 om 13:30 u |
| UV index | 0.0 |
| Max. UV index | 5.2 om 13:30 u |
| Zon op | 05:23 u |
| Zon onder | 21:49 u |