Actueel weer Delden (GC LageMors)
Laatste update: 2026-05-17 om 10:35 uur
| Temperatuur | 11.8 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 1.1 km/u uit N |
| Windkracht | 1 bft - Zwak |
| Barometer | 993.2 hPa |
| Barometer trend | Gelijk blijvend |
| Maximale windsnelheid | 10.5 km/u om 09:44 u |
| Minimum temp. | 3.7 °C om 02:15 u |
| Maximum temp. | 12.0 °C om 10:10 u |
| Windchill | 11.8 °C |
| Hitte index | 11.8 °C |
| Dauwpunt | 9.4 °C |
| Luchtvochtigheid | 85.0 % |
| Zonnestraling | 280.2 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 424.6 W/m2 om 10:04 u |
| UV index | 2.0 |
| Max. UV index | 4.0 om 10:04 u |
| Zon op | 05:34 u |
| Zon onder | 21:24 u |