Actueel weer Doetinchem
Laatste update: 2026-05-28 om 08:13 uur
| Temperatuur | 13.5 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 4.8 km/u uit OZO |
| Windkracht | 1 bft - Zwak |
| Barometer | 1026.1 hPa |
| Barometer trend | Gelijk blijvend |
| Maximale windsnelheid | 14.5 km/u om 07:24 u |
| Minimum temp. | 10.0 °C om 05:59 u |
| Maximum temp. | 14.9 °C om 00:00 u |
| Windchill | 13.5 °C |
| Hitte index | 13.3 °C |
| Dauwpunt | 9.7 °C |
| Luchtvochtigheid | 78.0 % |
| Zonnestraling | W/m2 |
| Maximale zonnestraling | W/m2 om u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 05:25 u |
| Zon onder | 21:41 u |