Actueel weer Zelhem
Laatste update: 2026-04-15 om 06:30 uur
| Temperatuur | 3.3 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 0.0 km/u uit W |
| Windkracht | 0 bft - Windstil |
| Barometer | 1021.4 hPa |
| Barometer trend | |
| Maximale windsnelheid | 4.8 km/u om 02:21 u |
| Minimum temp. | 2.5 °C om 05:37 u |
| Maximum temp. | 5.9 °C om 00:01 u |
| Windchill | 3.3 °C |
| Hitte index | 3.3 °C |
| Dauwpunt | 1.3 °C |
| Luchtvochtigheid | 87.0 % |
| Zonnestraling | W/m2 |
| Maximale zonnestraling | W/m2 om u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 06:38 u |
| Zon onder | 20:32 u |