Actueel weer Emmen (Noord)
Laatste update: 2013-03-28 om 13:20 uur * gegevens meer dan 115371 uur oud!
| Temperatuur | 0.2 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 3.0 km/u uit OZO |
| Windkracht | 1 bft - Zwak |
| Barometer | 1010.4 hPa |
| Barometer trend | blijft |
| Maximale windsnelheid | 24.1 km/u om 10:30 u |
| Minimum temp. | -2.6 °C om 07:31 u |
| Maximum temp. | 0.2 °C om 10:53 u |
| Windchill | -0.2 °C |
| Hitte index | 0.2 °C |
| Dauwpunt | -4.3 °C |
| Luchtvochtigheid | 72.0 % |
| Zonnestraling | 0.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 0.0 W/m2 om 01:00 u |
| UV index | 0.0 |
| Max. UV index | 0.0 om 01:00 u |
| Zon op | 07:08 u |
| Zon onder | 19:52 u |