Actueel weer Fijnaart
Laatste update: 2026-03-30 om 16:05 uur
| Temperatuur | 10.6 °C |
| Neerslag | 4.6 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 19.4 km/u uit W |
| Windkracht | 3 bft - Matig |
| Barometer | 1019.3 hPa |
| Barometer trend | |
| Maximale windsnelheid | 54.7 km/u om 01:19 u |
| Minimum temp. | 6.1 °C om 03:38 u |
| Maximum temp. | 11.0 °C om 15:58 u |
| Windchill | 9.2 °C |
| Hitte index | 10.6 °C |
| Dauwpunt | 6.5 °C |
| Luchtvochtigheid | 76.0 % |
| Zonnestraling | 149.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 932.0 W/m2 om 14:31 u |
| UV index | 1.1 |
| Max. UV index | 2.8 om 14:30 u |
| Zon op | 07:21 u |
| Zon onder | 20:12 u |