Actueel weer Fijnaart
Laatste update: 2026-05-15 om 02:01 uur
| Temperatuur | 5.3 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 1.4 km/u uit NW |
| Windkracht | 1 bft - Zwak |
| Barometer | 1001.1 hPa |
| Barometer trend | |
| Maximale windsnelheid | 4.8 km/u om 01:24 u |
| Minimum temp. | 5.2 °C om 01:48 u |
| Maximum temp. | 6.1 °C om 00:04 u |
| Windchill | 5.3 °C |
| Hitte index | 5.3 °C |
| Dauwpunt | 3.8 °C |
| Luchtvochtigheid | 90.0 % |
| Zonnestraling | 0.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 0.0 W/m2 om 01:59 u |
| UV index | 0.0 |
| Max. UV index | 0.0 om 01:59 u |
| Zon op | 05:49 u |
| Zon onder | 21:28 u |