Actueel weer Frieschepalen
Laatste update: 2026-04-05 om 12:10 uur
| Temperatuur | 10.7 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 28.5 km/u uit ZW |
| Windkracht | 5 bft - Vrij krachtig |
| Barometer | 1013.0 hPa |
| Barometer trend | Stijgend |
| Maximale windsnelheid | 74.0 km/u om 06:18 u |
| Minimum temp. | 9.9 °C om 11:20 u |
| Maximum temp. | 13.6 °C om 04:29 u |
| Windchill | 8.0 °C |
| Hitte index | 10.6 °C |
| Dauwpunt | 5.0 °C |
| Luchtvochtigheid | 68.0 % |
| Zonnestraling | 0.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 0.0 W/m2 om 00:00 u |
| UV index | 0.0 |
| Max. UV index | 0.0 om 00:00 u |
| Zon op | 07:59 u |
| Zon onder | 20:05 u |