Actueel weer Froombosch
Laatste update: 2014-03-14 om 08:55 uur * gegevens meer dan 106951 uur oud!
| Temperatuur | 5.0 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 1.6 km/u uit N |
| Windkracht | 1 bft - Zwak |
| Barometer | 1028.6 hPa |
| Barometer trend | Gelijk blijvend |
| Maximale windsnelheid | 16.1 km/u om 02:12 u |
| Minimum temp. | 4.4 °C om 01:09 u |
| Maximum temp. | 5.7 °C om 00:06 u |
| Windchill | 5.0 °C |
| Hitte index | 5.1 °C |
| Dauwpunt | 4.6 °C |
| Luchtvochtigheid | 97.0 % |
| Zonnestraling | W/m2 |
| Maximale zonnestraling | W/m2 om u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 06:50 u |
| Zon onder | 18:35 u |