Actueel weer Gouda (Kinderboerderij)
Laatste update: 2026-05-27 om 02:21 uur
| Temperatuur | 18.3 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 4.8 km/u uit N |
| Windkracht | 1 bft - Zwak |
| Barometer | 1024.1 hPa |
| Barometer trend | Gelijk blijvend |
| Maximale windsnelheid | 12.9 km/u om 02:13 u |
| Minimum temp. | 18.3 °C om 02:04 u |
| Maximum temp. | 20.2 °C om 00:00 u |
| Windchill | 18.3 °C |
| Hitte index | 18.7 °C |
| Dauwpunt | 15.2 °C |
| Luchtvochtigheid | 82.0 % |
| Zonnestraling | 0.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 0.0 W/m2 om 00:00 u |
| UV index | 0.0 |
| Max. UV index | 0.0 om 00:00 u |
| Zon op | 05:30 u |
| Zon onder | 21:48 u |