Actueel weer Groningen (Oosterpark)
Laatste update: 2015-03-10 om 17:59 uur * gegevens meer dan 98279 uur oud!
| Temperatuur | 8.6 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 0.0 km/u uit |
| Windkracht | 0 bft - Windstil |
| Barometer | 1027.0 hPa |
| Barometer trend | Langzaam dalend |
| Maximale windsnelheid | 0.0 km/u om 00:00 u |
| Minimum temp. | 8.6 °C om 00:00 u |
| Maximum temp. | 8.6 °C om 00:00 u |
| Windchill | 8.6 °C |
| Hitte index | 8.6 °C |
| Dauwpunt | 5.7 °C |
| Luchtvochtigheid | 82.0 % |
| Zonnestraling | 3.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | W/m2 om u |
| UV index | 0.0 |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 07:00 u |
| Zon onder | 18:26 u |