Actueel weer Helmond (Vossenberg)
Laatste update: 2016-12-21 om 09:50 uur * gegevens meer dan 82642 uur oud!
| Temperatuur | 2.6 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 4.8 km/u uit ZZW |
| Windkracht | 1 bft - Zwak |
| Barometer | 1024.1 hPa |
| Barometer trend | Langzaam stijgend |
| Maximale windsnelheid | 8.0 km/u om 07:12 u |
| Minimum temp. | 0.1 °C om 01:35 u |
| Maximum temp. | 2.6 °C om 09:48 u |
| Windchill | 2.6 °C |
| Hitte index | 2.6 °C |
| Dauwpunt | 1.2 °C |
| Luchtvochtigheid | 91.0 % |
| Zonnestraling | 0.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | W/m2 om u |
| UV index | 0.0 |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 08:40 u |
| Zon onder | 16:30 u |