Actueel weer Hemiksem
Laatste update: 2026-05-22 om 12:28 uur * gegevens meer dan 6 uur oud!
| Temperatuur | 25.3 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 10.1 km/u uit ONO |
| Windkracht | 2 bft - Zwak |
| Barometer | 1027.7 hPa |
| Barometer trend | n/a |
| Maximale windsnelheid | 13.7 km/u om 11:19 u |
| Minimum temp. | 11.3 °C om 06:04 u |
| Maximum temp. | 25.3 °C om 12:28 u |
| Windchill | 0.0 °C |
| Hitte index | 25.1 °C |
| Dauwpunt | 13.8 °C |
| Luchtvochtigheid | 49.0 % |
| Zonnestraling | 693.6 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 693.6 W/m2 om 12:28 u |
| UV index | 6.0 |
| Max. UV index | 6.0 om 11:24 u |
| Zon op | 05:42 u |
| Zon onder | 21:36 u |