Actueel weer Antwerpen (PWSW)
Laatste update: 2026-05-29 om 06:34 uur * gegevens meer dan 16 uur oud!
| Temperatuur | 17.0 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 3.9 km/u uit ZZO |
| Windkracht | 1 bft - Zwak |
| Barometer | 1021.0 hPa |
| Barometer trend | |
| Maximale windsnelheid | 0.0 km/u om 00:03 u |
| Minimum temp. | 5.0 °C om 05:03 u |
| Maximum temp. | 31.0 °C om 17:34 u |
| Windchill | 17.0 °C |
| Hitte index | 17.0 °C |
| Dauwpunt | 12.3 °C |
| Luchtvochtigheid | 74.0 % |
| Zonnestraling | 42.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 828.0 W/m2 om 13:34 u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 05:39 u |
| Zon onder | 21:44 u |