Actueel weer Lint
Laatste update: 2026-05-19 om 08:11 uur
| Temperatuur | 10.6 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 2.3 km/u uit ZZO |
| Windkracht | 1 bft - Zwak |
| Barometer | 1015.9 hPa |
| Barometer trend | |
| Maximale windsnelheid | 8.6 km/u om 08:10 u |
| Minimum temp. | 6.3 °C om 03:33 u |
| Maximum temp. | 10.6 °C om 08:10 u |
| Windchill | 10.6 °C |
| Hitte index | 10.6 °C |
| Dauwpunt | 8.9 °C |
| Luchtvochtigheid | 89.0 % |
| Zonnestraling | 86.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 86.0 W/m2 om 08:09 u |
| UV index | 0.5 |
| Max. UV index | 0.5 om 08:10 u |
| Zon op | 05:41 u |
| Zon onder | 21:36 u |