Actueel weer Antwerpen (Oost)
Laatste update: 2026-05-11 om 22:49 uur
| Temperatuur | 6.7 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 4.8 km/u uit NNW |
| Windkracht | 1 bft - Zwak |
| Barometer | 1010.5 hPa |
| Barometer trend | 1.7 hPa/3hr |
| Maximale windsnelheid | 38.6 km/u om 13:08 u |
| Minimum temp. | 2.2 °C om 06:02 u |
| Maximum temp. | 26.1 °C om 14:45 u |
| Windchill | 6.0 °C |
| Hitte index | 23.9 °C |
| Dauwpunt | 4.2 °C |
| Luchtvochtigheid | 84.0 % |
| Zonnestraling | W/m2 |
| Maximale zonnestraling | W/m2 om u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 05:55 u |
| Zon onder | 21:22 u |