Actueel weer Hengelo (slangenbeek)
Laatste update: 2026-05-27 om 08:28 uur
| Temperatuur | 15.1 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 2.1 km/u uit ONO |
| Windkracht | 1 bft - Zwak |
| Barometer | 1025.6 hPa |
| Barometer trend | |
| Maximale windsnelheid | 12.6 km/u om 08:19 u |
| Minimum temp. | 13.8 °C om 05:59 u |
| Maximum temp. | 21.1 °C om 00:00 u |
| Windchill | 22.0 °C |
| Hitte index | 15.1 °C |
| Dauwpunt | 10.9 °C |
| Luchtvochtigheid | 76.0 % |
| Zonnestraling | 361.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 361.0 W/m2 om 08:28 u |
| UV index | 3.1 |
| Max. UV index | 3.1 om 08:27 u |
| Zon op | 05:22 u |
| Zon onder | 21:38 u |