Actueel weer Holsloot
Laatste update: 2026-05-11 om 08:42 uur
| Temperatuur | 6.9 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 11.3 km/u uit NNW |
| Windkracht | 2 bft - Zwak |
| Barometer | 1005.0 hPa |
| Barometer trend | |
| Maximale windsnelheid | 20.5 km/u om 00:25 u |
| Minimum temp. | 4.6 °C om 05:52 u |
| Maximum temp. | 7.3 °C om 00:04 u |
| Windchill | 3.8 °C |
| Hitte index | 6.9 °C |
| Dauwpunt | 2.6 °C |
| Luchtvochtigheid | 74.0 % |
| Zonnestraling | 142.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 160.0 W/m2 om 08:19 u |
| UV index | 0.7 |
| Max. UV index | 0.7 om 08:40 u |
| Zon op | 05:42 u |
| Zon onder | 21:17 u |