Actueel weer Sleen
Laatste update: 2026-05-29 om 17:19 uur
| Temperatuur | 22.3 °C |
| Neerslag | 0.6 mm |
| Regensnelheid | 5.4 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 34.7 km/u uit WNW |
| Windkracht | 5 bft - Vrij krachtig |
| Barometer | 1021.7 hPa |
| Barometer trend | |
| Maximale windsnelheid | 96.6 km/u om 17:15 u |
| Minimum temp. | 13.8 °C om 04:45 u |
| Maximum temp. | 32.8 °C om 15:38 u |
| Windchill | 22.8 °C |
| Hitte index | 22.3 °C |
| Dauwpunt | 16.8 °C |
| Luchtvochtigheid | 71.0 % |
| Zonnestraling | 0.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 944.0 W/m2 om 13:47 u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 05:17 u |
| Zon onder | 21:43 u |