Actueel weer Jubbega
Laatste update: 2015-02-04 om 15:28 uur * gegevens meer dan 99098 uur oud!
| Temperatuur | 7.5 °C |
| Neerslag | 1.5 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 3.2 km/u uit NW |
| Windkracht | 1 bft - Zwak |
| Barometer | 1018.5 hPa |
| Barometer trend | Langzaam stijgend |
| Maximale windsnelheid | 4.2 km/u om 11:24 u |
| Minimum temp. | -2.7 °C om 06:15 u |
| Maximum temp. | 10.8 °C om 14:20 u |
| Windchill | 7.5 °C |
| Hitte index | 7.5 °C |
| Dauwpunt | 1.1 °C |
| Luchtvochtigheid | 64.0 % |
| Zonnestraling | 0.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | W/m2 om u |
| UV index | 0.0 |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 07:10 u |
| Zon onder | 19:17 u |