Actueel weer Kesteren (Casterhoven)
Laatste update: 2026-04-06 om 00:59 uur
| Temperatuur | 7.5 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 6.8 km/u uit WZW |
| Windkracht | 2 bft - Zwak |
| Barometer | 1024.8 hPa |
| Barometer trend | |
| Maximale windsnelheid | 16.9 km/u om 00:12 u |
| Minimum temp. | 7.4 °C om 00:59 u |
| Maximum temp. | 7.9 °C om 00:00 u |
| Windchill | 6.4 °C |
| Hitte index | 7.5 °C |
| Dauwpunt | 3.0 °C |
| Luchtvochtigheid | 73.0 % |
| Zonnestraling | 0.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 0.0 W/m2 om 00:00 u |
| UV index | 0.0 |
| Max. UV index | 0.0 om 00:00 u |
| Zon op | 07:01 u |
| Zon onder | 20:19 u |