Actueel weer Klundert (west)
Laatste update: 2014-03-07 om 07:00 uur * gegevens meer dan 107122 uur oud!
| Temperatuur | 4.7 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 5.6 km/u uit NNO |
| Windkracht | 2 bft - Zwak |
| Barometer | 1030.0 hPa |
| Barometer trend | Gelijk blijvend |
| Maximale windsnelheid | 11.1 km/u om 04:42 u |
| Minimum temp. | 4.6 °C om 06:10 u |
| Maximum temp. | 7.1 °C om 00:00 u |
| Windchill | 3.7 °C |
| Hitte index | 4.7 °C |
| Dauwpunt | -15.8 °C |
| Luchtvochtigheid | 21.0 % |
| Zonnestraling | 0.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 0.0 W/m2 om 00:00 u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 07:14 u |
| Zon onder | 18:32 u |