Actueel weer Kommerzijl
Laatste update: 2015-02-05 om 10:00 uur * gegevens meer dan 99079 uur oud!
| Temperatuur | 10.0 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 15.9 km/u uit WZW |
| Windkracht | 3 bft - Matig |
| Barometer | 1007.4 hPa |
| Barometer trend | Gelijk blijvend |
| Maximale windsnelheid | 15.9 km/u om 00:01 u |
| Minimum temp. | 10.0 °C om 00:00 u |
| Maximum temp. | 10.0 °C om 00:00 u |
| Windchill | 7.8 °C |
| Hitte index | 10.0 °C |
| Dauwpunt | -44.1 °C |
| Luchtvochtigheid | 1.0 % |
| Zonnestraling | W/m2 |
| Maximale zonnestraling | W/m2 om u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 08:05 u |
| Zon onder | 17:15 u |