Actueel weer Leeuwarden
Laatste update: 2026-05-18 om 04:30 uur
| Temperatuur | 9.6 °C |
| Neerslag | 0.2 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 0.0 km/u uit Z |
| Windkracht | 0 bft - Windstil |
| Barometer | 1011.5 hPa |
| Barometer trend | Dalend |
| Maximale windsnelheid | 9.7 km/u om 01:50 u |
| Minimum temp. | 9.3 °C om 01:04 u |
| Maximum temp. | 9.9 °C om 00:03 u |
| Windchill | 9.6 °C |
| Hitte index | 12.8 °C |
| Dauwpunt | 8.2 °C |
| Luchtvochtigheid | 91.0 % |
| Zonnestraling | 0.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 0.0 W/m2 om 00:00 u |
| UV index | 0.0 |
| Max. UV index | 0.0 om 00:00 u |
| Zon op | 05:32 u |
| Zon onder | 21:34 u |