Actueel weer Lichtenvoorde
Laatste update: 2026-04-01 om 12:54 uur
| Temperatuur | 10.8 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 1.4 km/u uit ZZO |
| Windkracht | 1 bft - Zwak |
| Barometer | 1025.9 hPa |
| Barometer trend | Langzaam dalend |
| Maximale windsnelheid | 14.4 km/u om 12:35 u |
| Minimum temp. | 0.4 °C om 07:26 u |
| Maximum temp. | 10.8 °C om 12:53 u |
| Windchill | 10.8 °C |
| Hitte index | 10.4 °C |
| Dauwpunt | 4.9 °C |
| Luchtvochtigheid | 67.0 % |
| Zonnestraling | W/m2 |
| Maximale zonnestraling | W/m2 om u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 07:08 u |
| Zon onder | 20:05 u |