Actueel weer Lint
Laatste update: 2026-05-14 om 10:31 uur
| Temperatuur | 6.3 °C |
| Neerslag | 7.6 mm |
| Regensnelheid | 13.2 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 6.0 km/u uit NW |
| Windkracht | 2 bft - Zwak |
| Barometer | 998.9 hPa |
| Barometer trend | |
| Maximale windsnelheid | 22.3 km/u om 10:25 u |
| Minimum temp. | 6.2 °C om 06:04 u |
| Maximum temp. | 7.9 °C om 09:31 u |
| Windchill | 6.3 °C |
| Hitte index | 6.3 °C |
| Dauwpunt | 4.8 °C |
| Luchtvochtigheid | 90.0 % |
| Zonnestraling | 25.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 223.0 W/m2 om 08:12 u |
| UV index | 0.0 |
| Max. UV index | 0.9 om 09:39 u |
| Zon op | 05:49 u |
| Zon onder | 21:28 u |