Actueel weer Londerzeel
Laatste update: 2026-03-31 om 19:46 uur
| Temperatuur | 10.7 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 5.0 km/u uit WZW |
| Windkracht | 1 bft - Zwak |
| Barometer | 1028.0 hPa |
| Barometer trend | Gelijk blijvend |
| Maximale windsnelheid | 29.0 km/u om 17:03 u |
| Minimum temp. | 0.0 °C om 17:03 u |
| Maximum temp. | 13.3 °C om 16:09 u |
| Windchill | 10.7 °C |
| Hitte index | 10.7 °C |
| Dauwpunt | 6.1 °C |
| Luchtvochtigheid | 73.0 % |
| Zonnestraling | 1982.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | W/m2 om u |
| UV index | 0.0 |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 07:21 u |
| Zon onder | 20:14 u |