Actueel weer Maastricht (Daalhof)
Laatste update: 2026-05-28 om 00:48 uur
| Temperatuur | 18.9 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 4.1 km/u uit NO |
| Windkracht | 1 bft - Zwak |
| Barometer | 1024.0 hPa |
| Barometer trend | |
| Maximale windsnelheid | 21.2 km/u om 00:31 u |
| Minimum temp. | 18.9 °C om 00:47 u |
| Maximum temp. | 19.6 °C om 00:09 u |
| Windchill | 18.9 °C |
| Hitte index | 18.9 °C |
| Dauwpunt | 10.2 °C |
| Luchtvochtigheid | 57.0 % |
| Zonnestraling | 0.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 0.0 W/m2 om 00:46 u |
| UV index | 0.0 |
| Max. UV index | 0.0 om 00:47 u |
| Zon op | 05:32 u |
| Zon onder | 21:37 u |