Actueel weer Menaldum
Laatste update: 2014-03-23 om 23:45 uur * gegevens meer dan 106722 uur oud!
| Temperatuur | 3.7 °C |
| Neerslag | 0.4 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 0.0 km/u uit WZW |
| Windkracht | 0 bft - Windstil |
| Barometer | 1009.9 hPa |
| Barometer trend | Stijgend |
| Maximale windsnelheid | 14.5 km/u om 01:59 u |
| Minimum temp. | 3.6 °C om 21:21 u |
| Maximum temp. | 8.7 °C om 16:52 u |
| Windchill | 3.7 °C |
| Hitte index | 3.7 °C |
| Dauwpunt | 2.5 °C |
| Luchtvochtigheid | 92.0 % |
| Zonnestraling | 0.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | W/m2 om u |
| UV index | 0.0 |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 06:33 u |
| Zon onder | 18:56 u |