Actueel weer Menaam (Menaldum)
Laatste update: 2026-05-19 om 09:26 uur
| Temperatuur | 14.4 °C |
| Neerslag | 0.1 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 5.5 km/u uit ZW |
| Windkracht | 2 bft - Zwak |
| Barometer | 1014.2 hPa |
| Barometer trend | |
| Maximale windsnelheid | 23.8 km/u om 08:51 u |
| Minimum temp. | 5.8 °C om 05:18 u |
| Maximum temp. | 14.4 °C om 09:24 u |
| Windchill | 14.4 °C |
| Hitte index | 14.4 °C |
| Dauwpunt | 10.4 °C |
| Luchtvochtigheid | 77.0 % |
| Zonnestraling | 382.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 599.0 W/m2 om 09:22 u |
| UV index | 3.0 |
| Max. UV index | 5.0 om 09:22 u |
| Zon op | 05:32 u |
| Zon onder | 21:36 u |