Actueel weer Montfort (nieuwe heide)
Laatste update: 2017-03-27 om 06:37 uur * gegevens meer dan 80340 uur oud!
| Temperatuur | 3.5 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 0.0 km/u uit N |
| Windkracht | 0 bft - Windstil |
| Barometer | 1023.3 hPa |
| Barometer trend | Gelijk blijvend |
| Maximale windsnelheid | 0.0 km/u om 00:00 u |
| Minimum temp. | 2.7 °C om 05:43 u |
| Maximum temp. | 6.9 °C om 00:00 u |
| Windchill | 3.5 °C |
| Hitte index | 3.5 °C |
| Dauwpunt | 2.0 °C |
| Luchtvochtigheid | 90.0 % |
| Zonnestraling | W/m2 |
| Maximale zonnestraling | W/m2 om u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 07:22 u |
| Zon onder | 20:01 u |