Actueel weer Montfort
Laatste update: 2018-04-30 om 01:53 uur * gegevens meer dan 70768 uur oud!
| Temperatuur | 12.2 °C |
| Neerslag | 14.2 mm |
| Regensnelheid | 4.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 6.4 km/u uit WZW |
| Windkracht | 2 bft - Zwak |
| Barometer | 998.3 hPa |
| Barometer trend | Dalend |
| Maximale windsnelheid | 35.4 km/u om 00:04 u |
| Minimum temp. | 12.2 °C om 01:51 u |
| Maximum temp. | 13.1 °C om 00:00 u |
| Windchill | 11.9 °C |
| Hitte index | 12.3 °C |
| Dauwpunt | 11.4 °C |
| Luchtvochtigheid | 95.0 % |
| Zonnestraling | W/m2 |
| Maximale zonnestraling | W/m2 om u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 06:11 u |
| Zon onder | 21:00 u |