Actueel weer Mook
Laatste update: 2026-05-12 om 17:16 uur
| Temperatuur | 11.8 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 5.6 km/u uit WZW |
| Windkracht | 2 bft - Zwak |
| Barometer | 1010.9 hPa |
| Barometer trend | |
| Maximale windsnelheid | 30.6 km/u om 11:59 u |
| Minimum temp. | 5.2 °C om 04:42 u |
| Maximum temp. | 13.1 °C om 14:33 u |
| Windchill | 11.9 °C |
| Hitte index | 11.8 °C |
| Dauwpunt | 5.0 °C |
| Luchtvochtigheid | 63.0 % |
| Zonnestraling | W/m2 |
| Maximale zonnestraling | W/m2 om u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 05:48 u |
| Zon onder | 21:18 u |